Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby bags PySeblog pyta: czy materiał logo Coach może powrócić?

PySeblog pyta: czy materiał logo Coach może powrócić?

Wielu z nas uważa wzory jako liniowe – zaczynają, które zwiększają prędkość, szczytą, rozpraszają, a także ich nie ma. Jednak na długiej wystarczającej harmonogramie wiele wzorców jest naprawdę cyklicznych, ponieważ gdy tylko ukończyli jedną podróż, a także wydają się być tak passé i nie doceniane, jak to możliwe, to naprawdę moment, w którym zaczynają swój moment Podróż z powrotem do znaczenia.

Dokładnie widzieliśmy, że łuk z torbami logo: były one znaczące w połowie do końca 2000 roku, w dużej mierze wypadły z łaski, a także około około 2014 roku, zaczęły się wracać na przysługę. Teraz, na początku 2018 r., Jesteśmy w znaczącym trendzie worków logo, z jaką marki jak Louis Vuitton, Gucci, Fendi, a także reinwestowanie Diora w ich znane monogramy. Są to niesamowicie wysokiej klasy projektanci, których logo, zarówno stosowane, czy ironicznie (jak i jak na ironię (jak powszechnie sytuacja w 2018 r.), Sygnalizują ogromne bogactwo. Czy współczesna marka może dokonać dokładnie tego samego? Dokładnie co z trenerem?

Na wiosnę 2018 r. Marka stara się, aby wystąpiło z torbami z kolekcji trenera 1941, opartego na logo Jacquard, pamiętajcie, ozdobione łatkami, a także detale, kilka z nich uhonorował zmarłego artysty, a także pomaga lobbystom Keith Haring. Oprócz tych ozdób, torby również utrzymują neo-zachodnie odczuwanie, które projektant Stuart Vevers realizuje, ponieważ jego wizyta w trenerze.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem te torby na pasie startowym, nie byłem pewien, czy przywrócenie logo trenera będzie nawet możliwe, jako koncepcja. Konsumenci czują się w inny sposób na temat współczesnych marek niż najważniejszych projektantów, co sprawia, że ​​ich logo jest nieco trudniejsze do zaoferowania jako pomocny aspekt kiczowatego uroku, który LV, Gucci i Dior obecnie przywołują się. Ponieważ jednak nieco przyszedłem – wierzę, że dzięki najlepszemu wdrożeniu może to zadziałać, szczególnie jako liczni konsumenci, którzy lubili trener CS, gdy nastolatki docierają do wieku, w którym mają znacznie więcej więcej o wiele więcej dochodowych zarobków, aby się oddać.

Pozostaje widać, czy te torby, takie jak Trener Patchwork Crossbody Bag (550 USD przez Neiman Marcus) powyżej, będą to, które to zrobią. Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w komentarze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *