Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby bags Świętuj Nowy Rok z tymi inspirowanymi Pantone Color of the Year Gadies

Świętuj Nowy Rok z tymi inspirowanymi Pantone Color of the Year Gadies

Każdego roku w grudniu, usługa katalogowania kolorów Pantone wybiera cień z ekspansywnych archiwów, które jego zdaniem najlepiej reprezentuje ogólny nastrój i estetykę nadchodzącego roku. Do czasu ogłoszenia koloru często można go już znaleźć w kolekcjach designerskich, a tegoroczny kolor jest idealnym przykładem. Chociaż pomyślisz o tym oczywiście, można już znaleźć wiele produktów w tym konkretnym kolorze. W rzeczywistości, jeśli zagłębiasz się w swoje szafy, czy masz już mnóstwo sposobów na noszenie koloru 2020 w szafie. Oficjalna nazwa tegorocznego koloru to „Classic Blue” i podobnie jak w zeszłym roku „Żywym koralowcem”, ten jest już dość powszechny w świecie mody.

Podczas gdy wielcy projektanci postanowili zagłębiać się w swoje archiwa, aby przywrócić nowe wersje klasycznych stylów, nie jest niezwykle zaskakujące, że tegoroczny kolor ma „klasyczny” w nazwie. Zainspirowany pokojem, spokoju i pełnym błogim tropikalnym wakacją, mówi się, że kolor roku wywołuje łagodny, uspokajający wpływ i uczucie spokoju dla ludzkiego ducha. W dzisiejszym środowisku klimat polityczny i ekonomiczny to nie te uczucia, które wszyscy powinniśmy chcieć posiadać? Znalazłem już trochę niebieskiego, sprawdź nasze typy poniżej!

Mulberry Amberley Croc Exbossed Crossbody Bag (1465 USD)

8 innych powodów, w których kwarcowy kwarc Baguette obręczy (39 USD)

Gucci Mini Dionysus skórzana torba na ramię (1980 USD)

Paris Texas Moc Croco Tall Boties (825 USD)

Acne Studios Wool Scalf (300 USD)

Row x Oliver Peoples Sun okulary (370 USD)

Valentino Spike IT Medium Chain Bag (3145 USD)

Sweter Isabel Marant Etoile Kelaya (350 USD)

Kostka do prostych koketek Levis Razy (98 USD)

Gucci Ophidia Card Case (290 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *