Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Ostatnio: Metoda Bamboo Tradycyjna oferta Gucci Bamboo Tradycyjna umowa z torbą

Ostatnio: Metoda Bamboo Tradycyjna oferta Gucci Bamboo Tradycyjna umowa z torbą

w lutym, po raz pierwszy spojrzyliśmy na torby Gucci z jesieni 2017 roku. Alessandro Michele zanurzył się w archiwach Gucci, a także polegał w dużej mierze na charakterystycznym bambusie marki dla tej kolekcji. Chociaż nigdy nie widziałbym, że kocham jedną z tych toreb, kiedy dostałem trochę czarnego piękna, upadłem.

Tradycyjna oferta ramy Bambusa Gucci z torbą to show-stop. Wykonana w błyszczącej czarnej skórze z spektakularnym wydrukiem złotym, a także charakterystycznym bambusowym uchwytem marki, ta torba jest naprawdę spektakularna. Istnieje wiele rzeczy, które lubię w tym: na początek podoba mi się, że ma tradycyjne szczegóły, które są powszechnie znane z marki bez ciężkiej logo. Gucci jest jedną z najpopularniejszych marek torebek, jednak nie zobaczysz, jak każda moda na ulicy przynosi tę.

Ta torba jest jednak bardzo ustrukturyzowana, jednak poszerza się, aby kształtować wszystkie codzienne potrzeby. Dogodnie przyniosłem mój iPhone 6s, okulary przeciwsłoneczne w woreczkach do materiału, mały portfel, małą torbę kosmetyczną, a także mały notatnik, a także pióro. Nadal miałem trochę miejsca na więcej, jednak w przypadku, gdy rozmiary toreb są mniejsze i mniejsze, odkryłem dokładnie, jak usprawnić to, co noszę! Wydawany jedwabiu w dość kwiatowym nadruku, torba ma dwie wewnętrzne kieszenie: jedna, która zamyka się, a także jedną kieszeń szczelinową z zatrzaskiem. Ogólne wymiary to 10,5 ″ W x 7 ″ H x 2,5 ″ d. Znajdź jeden dla Gucci za 3700 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *