Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Hermès Women’s Autumn/Winter 2021-2022 Runway „Show”

Hermès Women’s Autumn/Winter 2021-2022 Runway „Show”

Chociaż nie jest to moja pierwsza recenzja pasa startowego dla Purseblog, to jest mój pierwszy, w którym-dzięki wszystkim Twoim pozytywnym i wspierającym opinie! – Czuję się komfortowo dzieląc się moimi niefiltrowanymi osobistymi wrażeniami. Nie jestem wyszkolonym pisarzem mody i chociaż jestem bardzo zaszczycony, że mam miejsce tutaj w Purseblog, piszę z perspektywy klienta, cywilnego, kogoś, kto nie jest ze świata mody, ale wziął mnóstwo wakacje tam. Mam wiedzę na temat sztuki i mody głównie z legalnej perspektywy, chociaż zyskałem pewną praktyczną, zakulisową wiedzę na temat usługi jako rodzic umiarkowanie udanego modelu dziecięcego, który pracował w różnych obszarach Ta branża od kilku lat. Więc chociaż nie pochodzę z punktu widzenia poufnego, rozumiem i szanuję, jak bardzo jest to biznes; jak firmy muszą znaleźć równowagę między byciem wiernym swojej marce a pozostaniem istotnym; jak muszą być widoczne, ale z idealnych powodów; I jak muszą zasadniczo mówić „to samo”, ale na różne sposoby każdego sezonu.

Z drugiej strony tak naprawdę nie widzę zbyt wiele krytyki ze świata mody. Coś jest fantastyczne lub „nowoczesne” (ugh) lub po prostu ignorowane. Wydaje się, że wielu projektantów ma zbieżność co najmniej kilku pomysłów, śpiewając piosenkę sezonu swoim szczególnym głosem. I co prawda nie mam zbyt wiele cierpliwości na sztukę, dla nonsensów, traktowania czegokolwiek zbyt poważnego lub do samokontować (z których wszystkie wydają się być wieloletnimi zszywkami tej branży, w różnym stopniu). Wiem lepiej niż zrywanie gnijącego banana ze ściany w Muzeum Whitney, ale zwrócę na to absurdalność, by wierzyć, że gnijący banan należy na tej ścianie.

Tak więc, drogi czytelniku, po prostu wiedz, że moje recenzje tutaj na Purseblog wynikają tylko z tego, perspektywy mojego potencjalnego klienta i zostanie napisany szczerze, z myślą o praktyczności. Chciałbym też, aby moje recenzje były rozrywkowe (mój mąż i nastoletni chłopcy nalegają, aby faktycznie czytają moje artykuły), więc nie bądź zszokowany, jeśli uwzględniam trochę humoru.

Trypty

6 marca Hermès miał swój pokaz startowy jesień/zima 2021 roku, „A Prezentacja na żywo w trzech aktach”:

1. Nowy Jork, 14.30 (według Hermès Instagram: „Niech ruch się rozpocznie”);

2. Paryż, 14.38 (prezentacja odzieży/akcesoriów); oraz

3. Szanghaj, 14.48 („Grace Through Motion”).

Korzystając z hashtagów #fashionTriptych #HermesaroundTheWorld i #nycparishanghai, Hermès zrobił kolejny powitanie w kierunku doprowadzenia nas dalej, zbliżając nas do marki i do myślenia o kreatywności potrzebnej do utrzymania „korporacyjnych Hermès” (jako regularnie rozwijającego się jednostki) , nawet próbując zbliżyć nas do siebie – aby nasz świat poczuł się jeszcze mniejszy – z uniwersalnymi językami sztuki i ruchu, pomysł, który jest naprawdę mile widziany w czasach, gdy fizycznie wszyscy byliśmy tak daleko od siebie. Nadège Vanhee-Cybulski wyprodukował kolejny zwycięski sezon pożądanego, noszenia (choć niekoniecznie niedrogie) klasyczne elementy i zaprezentował je w bardzo dostępnym (jeśli może czasami trochę ciężki) i przyjemny: przyjemny sposób: nie było dużo. Niespodzianki, ale nieliczni zaprezentowani w dziale akcesoriów wygenerują wystarczającą liczbę szumu, aby moda rozmawiać bez przytłaczania widoczności prawdziwie wspaniałych, gotowych do noszenia elementów.

Zamierzam wyróżnić każdy kawałek tej „tryptyk” samej osobno, a następnie zanurzyć się w modzie.

Nowy Jork, 14.30

Ta część rozpoczęła się od jednego, potem dwóch, potem kilku kobiet (tancerzy z baletu w Nowym Jorku; ogromne rekwizyty dla Hermès za danie im takiej możliwości dla nas!) Wśród zasłon. Zaczęli poruszać się płynnie, z ruchami rękami, powtarzalnie. Wszystkie były ubrane podobnie-zamierzałem powiedzieć to samo, z ciemnobrązowymi, szczupłowymi golowymi, ciemnobrązowymi długowymi spódnicami i butami, ale jedna kobieta w niewytłumaczalny sposób miała na sobie ciemnobrązowy dzianinowy top z bardzo płynnymi rękawami (dlaczego tego nie zrobił Czy ona pasuje? Czy to było celowe? Czy coś się stało?). Wygląd-czekoladowe zespoły, turtlenecki/spódnice/buty, naturalny makijaż i włosy-był dla mnie bardzo w połowie lat 70. klimat i całkiem szczerze, z nimi, jak nieco jak dodatki z Godspell na temat tego, co ostatecznie wydawało się być Scena dźwiękowa (dla tych z was, którzy pamiętają ten rodzaj scenariusza z lat 70., spodziewałem się, że w połowie spodziewałem się, że przechodzą przez Mummenschanz lub trupę zoomu baletowego). Wydawało się, że ciągłe spacery i kroczenie będzie się zbudować – na przykład Jets i Rekiny, a może wybuchną na wykonanie bloku komórkowego Tango – ale oczywiście chodziło o modę, ubranie i Trochę delikatnej rozrywki. Zrozumiałem tę sekcję o ruchu (Hermès uznał ten pierwszy pSztuka „Niech ruch rozpoczyna się”), jak ubrania były po prostu częścią tego, ponieważ to, co nosimy, jest częścią naszego życia i przychodzi razem z nami na nasze podróże i nasze ruchy dnia. Po prostu chciałbym zobaczyć tutaj o wiele więcej tańca; Te kobiety nie były w stanie zrobić przez ostatni rok. To był dobry pomysł i dobrze wykonany, choć może trochę za długi, aby ruch mógł się budować bez prawdziwego crescendo; W końcu, jako profesjonalni tancerze baletowi, było to dla nich zaledwie rozgrzewce.

Nowy Jork, 14.30. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Pop, Six, Squish, Uh, Cycero i Lipschitz. Nowy Jork, 14.30. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink. Jeśli wiesz, co mam na myśli, kliknij tutaj

W każdym razie, po około 7 1/2 minutach, taniec zakończył się i skierowano nas do ekranu, który powiedział:

Paryż 02.38 PM

To był prawdziwy pokaz mody (czy to naprawdę pokaz startowy, jeśli nie ma drogi startowej?) I wszystko w prezentacji było naprawdę i naprawdę – perfekcyjnie! Podoba mi się ta nowsza metoda prezentacji, w której modele nie tylko chodzą tam iz powrotem, a potem znikają za kulisami do końca, ale wychodzą, chodzą po scenie na z góry określonej ścieżce, a potem idą do swojego znaku, a oni oni Zostań tam na prezentację. W ten sposób naprawdę dobrze przyglądamy się temu, co jest prezentowane, jak się porusza i widok całej kolekcji. To znowu było na dużej scenie dźwiękowej, z konfiguracją wielu kamer, w której nie ukryli kamerapeopo , nie na nim). Pierwsze dwa modele nadały ton serialu: pierwszy, wychodzący do minimalnego rytmu, był poważny, ostry i androgyniczny w otwartej kurtce z kołnierzem środkowym z dużymi kieszeniami na łaty, golf, splasy Naszyjnik i buty masywne. Drugi model był alternatywą; Nieoczekiwanie zmieniło się rytm, dodając linię basową, model nosząc o wiele bardziej kobiecą wersję pierwszego stroju: same materiały, ten sam golf i buty, ale z zamkniętą kurtką bez kołnierza i spódnicy. Program przesunął się z punktu do kontrapunktu z różnymi wersjami zarówno kobiecymi, jak i męskimi, wciąż z dużym wpływem z lat 70. (kratę okienną i krótkie spojrzenie na gwiezdny gwiezdny Przetrzymane ujęcia krzywki z różnych punktów na scenie, skupione na jednym modelu z innymi widocznymi w tle, a następnie kilka szerokokątnych strzałów.

Spójrz 1: męski. dżinsowa kurtka i spodnie. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Spójrz 2: Kobiece. Jeńcowa kurtka i spódnica. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Wiele modeli poruszających się w tym samym czasie na scenie i do ich znaku. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Spójrz 41. Powrót Ziggy Stardust. Hermès opisuje to jako „rozproszoną sukienkę Plissé haftowaną perłami”. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Możesz zobaczyć operator po lewej stronie modelu i ekipę sceniczną po prawej. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Gdybym miał jedną spór, na końcu wszystkie modele były zamrożone, jak tablex, i wolałbym, aby wyglądały na znacznie bardziej zrelaksowane i, cóż, realistyczne (to nie jest teledysk, ludzie; jesteście; Nie próbując się zrozumieć, próbujesz pokazać swoje towary i oddychać w nich życie).

Skoncentruj się na modelach na końcu. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Zamrożony tabliczki. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Potem wyszła pani Vanhee-Cybulski, oklaskiwała swoje modele i przeszła na inny ekran wideo, który prowadził do-

Szanghaj, 14.48

Sekwencja w Szanghaju była kolejnym świętem ruchu, ale tutaj było trochę bardziej satysfakcjonujące. Tancerze zaczęli od pchania i przestawiania dużych stylizowanych pudełek Hermèsa (jestem pewien, że gdzieś tam jest metafora) i podeszli do wdzięcznych ruchów tanecznych. Szanghaj był w pewnym sensie kontrapunktem dla Nowego Jorku i w inny sposób zgromadził trzy „akty”: podczas gdy nowojorski tancerze byli absolutnie kobiecy z miękkim wyglądem z lat 70., scena w Szanghaju była o wiele bardziej pustym płótnem i Tancerze byli androgyniczni, nosząc kratę w kratę i płynne czarne skórzane spodnie. Poruszali się indywidualnie, potem w parach i zbiorowo, łącząc dokuczane koncepcje ruchu, życie w ruchu, żeńskie/męskie i najwyraźniej razem. To ostatnia koncepcja, która naprawdę mnie przyciągnęła (być może nawet nieco niechętnie, ponieważ obawiałem się, że trzy części mogą naprawdę zmusić się do pobłażania siebie, a przynajmniej nieco wymagające).

Szanghaj, 21.46. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Tancerze w Szanghaju łączą się. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Łaska i atletyzm w Szanghaju. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Ta zunifikowana prezentacja w trzech częściach była jedną koncepcją przeprowadzoną na całym świecie i obserwowanym (i obserwowalnym) z E.Bardzo, nie wymaga biletu lotniczego ani zaproszenia. Moim zdaniem była to nowa wersja małych prywatnych występów, które ludzie mieli w swoich domach, pisali duże; Dla każdego z nas indywidualnie było to prywatne przedstawienie dla każdego, aby zobaczyć, czerpać przyjemność i interpretować na swój osobisty sposób, zarówno jako jednostka, jak i jako zbiorowa obserwatorzy.

Hermès Women Autumn/Winter 2021

W końcu dotarłem do sedna… rzeczywistą linię mody na jesień/zimę 2021. Cóż, jeśli przeczytałeś tak daleko, nie będziesz rozczarowany. Sama moda była jak wspomniana wcześniej, widziałem wiele wpływów z lat 70., wiele podkreślonych kołnierzy, męskie/kobiece, a na swój szczególny sposób, nacisk na praktyczność w pięknych utworach: ciemne utwory: ciemne utwory: ciemne utwory i wygodne kolory, które można nosić w kółko; Skóra, zamsz i grzywka (nie za dużo!), Często w klasycznych, do noszenia sylwetki, które płaskie i nie przytłaczają; Znane, ale pożądane utwory, które nie będą wyglądać datowane w przyszłym roku lub za dziesięć lat.

Było wiele bardzo ładnych kawałków Twilaine (jedwab lub jedwab i dzianiny), w tym normalne sukienki, w różnych pochlebnych kształtach, które działałyby dobrze przez jesień i zimę. Pięknym dodatkiem do koncepcji Twilaine była oszałamiająca krótka kurtka z remiksem projektu szalika Brandebourgs i czymś, co wyglądało na żebro i mankiety. Ta kurtka miała niezwykłe detale, które na pierwszy rzut oka nie były widoczne: lekko blouson rękawy noszą podwyższone detale w stylu szalika w stylu zespołu.

Ładna jedwabna sukienka Twilaine porusza się płynnie. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Spójrz 5. Znakomita kurtka Twilaine z szczegółami „Brandebourgs”. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Spójrz 5. Znakomita kurtka Twilaine z szczegółami „Brandebourgs”. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Szal Hermès „Brandebourgs”. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermès.com

Było wiele oszałamiających skórzanych warstw różnych iteracji, w czerni i ciemnobrązowym, skórzanym i zamszowym. Niektóre miały albo żeńskie detale, takie jak pasek, flousz lub grzywka –

Płyta okienna, spodnie i skórzane buty w serialu pożyczyły klimat z lat 70. Omen’s Autumn/Winter 2021-2022. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

– lub o wiele bardziej męski wygląd –

Spójrz 15. Luxe Męskość. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Wiele kurtek włączyło oba i miało uniwersalne sylwetki. Zaktualizowana wersja ponadgabarytowej kurtki kołnierza szalej została dokuczona na odwracalną:

Spójrz 13. „Ciepłe, odwracalne i gładkie. Płaszcz inspirowany tattersall [sp]. ” Cytat z Hermès Instagram. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

I taka kurtka może wybrać się na kawę, z dżinsami lub jedną z sukienek Twilaine:

Łatwy do pokazania płaszcza wygląda zarówno efektownie, jak i przytulnie. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Było kilka luźniejszych stylów, które mogłyby również działać na dzień lub wieczór –

Spójrz 38. Klasyczne, do noszenia sylwetki, które nigdy nie będą wyglądać na przestarzałe. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Jesień kobiet/zima 2021-2022. Zdjęcie dzięki uprzejmości @the_notorious_pink.

Sylwetki sukienek były klasyczne i łatwe do noszenia. Wiele zostało wykonanych z bardzo podstawowymi detalami (jak tutaj, zamszowa sukienka ze skórą na górze została zaakcentowana szwami i grzywkami) i zaprojektowano odważną biżuterią, w tym masywne łańcuchy.

Spójrz 30. Bardzo nosząca czekoladowa zamszowa sukienka z grzywkami i detalami łańcucha. Wejdź teraz do mojej szafy, proszę! Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Sukienka tutaj ma srebrne detale z ćwiekami i pierścieniami na pasku.

Spójrz 31 bierze pomysł, aby spojrzeć 30 na inny poziom z oszałamiającym pasującym (ale nie przesadnym) płaszczem z kapturem z frędzlami i detalami obrotu umieszczonymi na podobnej zamszowej sukience. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

Szygowanie skóry i spódnica z Plisséd nadają dużo szczegółów bez przytłaczania wyglądu.

Spójrz 44. Skórzanie i jedwab z detalem łańcuchowym działają na dowolny sezon. Zdjęcie dzięki uprzejmości @vogue.com.

WOM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *