Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby bags Shopaholic Stole – 150 000 funtów od bossów, a także wysadził go na etykietach designerskich

Shopaholic Stole – 150 000 funtów od bossów, a także wysadził go na etykietach designerskich

Jeśli nie jesteś doskonały w konwersjach, wierz, że USD jest około dwukrotnie więcej niż GBP. Carolyn Langmead, sekretarz z Wielkiej Brytanii, została wniesiona do więzienia za kradzież 300 000 $ od swojego menedżera na strajk na etykietach projektantów. Chociaż podoba mi się moje projektantów tak samo jak ty, naprawdę wierzę, że ta dama cierpi na wiele problemów, głównie mentalnych niestabilnych. To, co naprawdę mnie zaskoczyło, to dokładnie sposób, w jaki odkryli ponad 30 designerskich toreb w jej samochodzie. Dlaczego nikt się nie włamał? Spraw, aby przestępstwo przestępstwem będzie cierpiącym na przestępstwo. Nie mam jednak nic delegowanego: szok:.

Sekretarz została uwięziona za kradzież 150 000 funtów od swoich szefów, a także za ich wysadzenie w liczne designerskie torebki, ubrania i buty.

Carolyn Langmead, określana jako „obsesja” na punkcie zakupów, zapłakała ją, gdy została skazana na trzy lata za komponowanie wielu kontroli.

Wydała pieniądze na wypełnienie swojej garderoby wiodącym etykietami, takimi jak Louis Vuitton, Prada, a także Gucci.

52-letnia babcia była tak świetnym klientem, że ekskluzywne sklepy z modą zwykle zamykają swoje drzwi, aby umożliwić jej poszukiwanie samodzielnie.

Kiedy władze napadły na swój dom w Bournemouth, odkryły 27 liniowców bin wypełnionych zarówno specjalnymi ubraniami, jak i akcesoriami.

Jej samochody biznesowe i ciężarówka były również zatłoczone znacznie ponad 30 worków, wraz z zapasami niezapłaconych wydatków, które ukryła przed firmą.

W sumie miała około 1500 przedmiotów. Wielu nigdy nie było wykorzystywanych, a także wielu miało swoje koszty.

Przeczytaj resztę historii w Everyday Mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *