Piglicious Louis Vuitton

Około dwa tygodnie temu dwa niezwykle specjalne prosiąt uderzyły wzrok ludzi w Pekinie. Dwie zadowolone świnie zostały „ulepszone” przez belgijskiego artystę Wima Delvoye, którego personel regionalnych rolników, a także artystów TAT próbowali podnieść lochy, aby wykorzystać je jako płótna do sztuki skóry. Bez pytania odkryłeś, że był to nie mniej niż konwencjonalny druk monogramu Louisa Vuittona, który został osłonięty na plecach świni. Zabawny!

Niestety cała oferta ma kilka wad. Cząsteczki wieprzowe świni w cenie, nie mogą już płonąć w brudnym błonie, a także Takashi Murakami już wyraziły swoje plany zaprezentowania całej floty płótna Monogram Piglet, począwszy od następnej wiosny. Pandy po prostu już go nie przecięły, poczuć świnię!

OK, właśnie całkowicie wyciągnąłem kilka ostatnich linii informacji LV z mojego Derriere. Bez zmartwień, żadne płótna świńskie wkrótce nadchodzą. Niemniej jednak nie mogę jednak pomóc, aby widzieć uderzające podobieństwo między świniami LV, a także Lil ’Kim, jak sfotografowano w 99 roku przez Davida Lachapelle. Keeping It Oink!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *