Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby bags Panna Wu, miałeś mnie w „Hello”.

Panna Wu, miałeś mnie w „Hello”.

Nowe linie torebki wprowadzają cały czas, jednak jest dość niezwykłe, że osoba przychodzi, która jest naprawdę warta obejrzenia, nie mówiąc już o wartościach. Po obejrzeniu jego kolekcji akcesoriów ewoluujących przez wiele sezonów mogę z pewnością stwierdzić, że torby Jasona Wu są prawdziwą ofertą w każdym sensie.

Jesieb może być długo, jednak w przypadku torby tak wielkiej, jak Jason Wu Miss Wu, w bezseznym odcieniu granatu, sugerowałbym, aby zacząć planować teraz. Na wiele sposobów ta torba przypomina mi pas startowy Edition Prada do ekologicznego przenoszenia, że ​​marka stworzona dla Net-A-Porter, z wyjątkiem nieco większej ilości polskiej. Skóra jest błyszcząca, a także gładka zamiast matowej, a także zrytająca, a także sprzęt obciążony szkliwo, zapewnia subtelne przypomnienie tego, kto był zaprojektowany przez torbę. Nie mogę jednak pomóc, jak kaprys logo Wu Bit Owl.

Rozumiem, że ekscytacja może być nieco trudna, jednak są to typ stylów, które wypłacają dywidendy, gdy je posiadasz. Jasne, szczegółowo zdobione minibagy, a także sprzęgła skonstruowane z delikatnych lub egzotycznych materiałów mogą być bardziej fascynującym cukierkiem oczu, jednak jest to rodzaj noszenia, który będzie zarówno modny, jak i praktyczny przez wiele lat. Torby Wu nie są cudownymi cudami, co nie jest czymś, co mogę podać dla kilku jego współczesnych stylów. Zamów w przedsprzedaży z Bergdorf Goodman za 2495 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *