Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Elizabeth Banks przenosi Alexander McQueen na Today Show

Elizabeth Banks przenosi Alexander McQueen na Today Show

Elizabeth Banks, który opuścił Today Show Studios w zeszły czwartek rano z pięknie wzorowaną bohaterką Alexandra McQueena. Możesz dostać torbę Elizabeth w podstawowej białej skórze cielęcej za 2595 USD w Nordstrom. Bohaterka zadebiutowała w 2012 roku i chociaż widzieliśmy, jak niosła wiele celebrytów z listy A w ciągu ostatnich dwóch lat (Jessica Chastain, Lady Gaga), nie mogę przestać myśleć o tej torbie O wiele bardziej popularny niż był/jest. Występuje w tak pociągającej różnorodności wzorów i kolorów, ale być może jest zbyt wiele stylistycznych nakładania się na inne torby na rynku.

Elizabeth robi obecnie rundy, aby promować swoją pracę głosową w „The Lego Movie”, który, ku mojemu zdziwieniu, otrzymuje entuzjastyczne recenzje na całej planszy. To niezły wyczyn dla filmu dla dzieci i filmu o Legos. Więc odpoczywaj łatwo, wiedząc, że jeśli dzieciaki w twoim życiu wyciągną cię, aby zobaczyć ten film w nadchodzących tygodniach, nie będzie to absolutne tortury.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *