Bottega Veneta Tornabuoni Maxi Veneta

Aktualizowanie tradycyjnej Veneta, Bottega Veneta Tornabuoni Maxi Veneta jest nazwana po metodzie wykorzystanej do wytworzenia wymiaru na tej torbie. Uderzenie wytwarzane jest przez całkowicie podwójne skręcające prywatne paski skóry. Ta metoda jest widoczna pionowo w całej torbie. Proces ten jest czasochłonny, a także złożony do dokładnie idealnej, jak i pozycji. Bottega Veneta zawsze odkrywa metodę odnowienia swoich tradycyjnych torb, aby zaoferować nową interpretację, która pozostaje wierna oryginałowi, jednak rozwija nowy nowy rozwój.

Ta torba, a także proces, Tornabuoni, nosi nazwę jednej z najbardziej stylowych ulic we Florencji we Włoszech. Przez Tornabuoni znajduje się w sercu dzielnicy mody we Florencji, a także po XIV wieku. Street i Plaza pozostają zarówno historycznym, jak i wysokiej klasy epicentrum miasta.

Ta torba jest idealnie nazwana. Metoda tkania zapewnia skalowany wygląd, który dodaje wymiaru. Kolor, Uluru Red, zainteresował się już tłumem Bottega Veneta. Uluru Red to pomarańczowo-czerwony odcień, który zmienia się w innym oświetleniu z oszklonym wykończeniem. Kupując, aby podkreślić efekt, konieczny jest mocniejszy materiał, dlatego Bottega woli lśniąca, twardsza koza w porównaniu z elegancką skórę nappa.

Będąc nową interpretacją Venety, zasadniczo nie mam się narzekać z tą torbą. Prawda jest taka, że ​​jestem bardziej miłośnikiem Nappa. Pamiętając, że Nappa nie wytworzy preferowanego efektu tornabuoni, nadal pragnę, aby istnieć metoda, aby to zrobić. Można marzyć.

Wymiary wynoszą 9,8 x 21,5 x 1,2 cala. Jeśli jesteś zainteresowany, kup w Bottega Veneta za 3380 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *