Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Tom Ford’s Spring 2019 Runway był pakowany z markowymi projektami torbowymi w miękkiej, oszałamiającej skórze

Tom Ford’s Spring 2019 Runway był pakowany z markowymi projektami torbowymi w miękkiej, oszałamiającej skórze

można podzielić wszystkich miłośników torebek w ogół dwie grupy: ludzie, którzy są o wiele bardziej zainteresowani trendami i ludźmi, którzy są o wiele bardziej zainteresowani na trasie. W ostatnich latach ludzie wygrali ludzie, ponieważ luksusowe akcesoria przemysł pompuje zabawy, nie-funkcjonalne drobne torby, pakiety fanny, wysoko ozdobione kawałki i torby logo. Jeśli próbujesz znaleźć neutralną, funkcjonalną, efektowną torbę roboczą do przenoszenia na przyszły rok lub dwa, rzeczy nie były tak ekscytujące. Jeśli chodzi o spojrzenie na sprężynowy pas startowy Tom Forda, możesz znaleźć przyczyną optymizmu.

W przeciwieństwie do kolorowych, wysoko zdobionych, mocno zroszonymi torbami na pasie startowym Forda Fall 2018, ta grupa była w szczególności znacznie bardziej subtelna. Również istotna była fakt, że dane torby były wszystkimi nowymi projektami marki, w tym aparatu, tote i stylów hobo. Torby krzywkowe były w tym, co zakładając, że wytłoczono Croc, podczas gdy skrzynia i Hobos wykonano z wyjątkowo miękkiej gładkiej skóry. Były duże i proste, z jedynym marką jest małym kawałkiem sprzętu w kształcie odwróconego T, plus inicjały projektanta w małym wydruku.

Projekty torby są ograniczone i dojrzałe, ale nie są stare uczucia, ponieważ szczegóły są bardzo czyste. W każdym razie najlepiej dla biura lub złych, które są prawdopodobne, gdzie wielu kupujących wziąć swoje torby. Sprawdź wszystkie torby z pasa startowego poniżej.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *