CC 113: Praktyczny kolekcjoner

W dzisiejszej części sponsorów garderoby, zanurzamy się w archiwach zgłoszeń, aby przynieść ci spowiedź z zeszłego lata, przychodząc do nas z całego stawu. Ten mądry kupujący to program One Lady, który trudno pracuje w swoich torbach, co sprawia, że ​​jest niezwykle dumna zarówno z posiadania, jak i nosi je. Ponieważ na miesiące jest powszechnie oszczędzana, aby móc płacić za określone torby, każda z nich coś dla niej znaczy, a także zgromadziła kolekcję dość imponujących stylów. Mądra klienta, która planuje swoje zakupy, spowiednik upewnia się, że najpierw zapłaci się, przyczyniając się do jej przyszłości, zanim wyleci nową torbę projektantów. Jednym z jej najbardziej specjalnych utworów jest niezawodna (i praktyczna!) Louis Vuitton Neverfull, że została obdarowana przez mamę jako prezent urodzinowy, gdy para spędziła dzień w Londynie. CC 113, pozwól nam zrozumieć, jeśli wreszcie złapałeś tę torbę z loee!

Przeczytaj teraz pełne CC, a także nie pamiętaj o podsumowaniu własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 36
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Londyn
Zawód: asystent wykonawczy
Przemysł: usługi pieniężne
Wynagrodzenie: 40 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 40 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? Nie

Ile masz worków? 11

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Chanel czarna tradycyjna klapa ze srebrnym sprzętem
Chanel Maroon Chevron Boy Bag ze srebrnym sprzętem
Chanel Black Grand Shopper ze srebrnym sprzętem
Chanel Blue Cerf Tote
Mulberry Black Iris Bag
Louis Vuitton Monogram 25 szybki z inicjałami pomalowanymi
Louis Vuitton Damier Ebene 30 Speedy Bandouliere
Louis Vuitton Damier Ebene Neverfull MM
Louis Vuitton Alma Damier Ebene BB
Dior Bit Black ramię- nie rozumiem nazwy
Gucci Tote- nie rozumiem nazwy

Ile warta jest Twoja kolekcja? 17 500 £?

Jaka jest Twoja najbardziej kosztowna torba? Moja torba Chanel Chevron Boy była najwięcej, jaką zapłaciłem za torbę. Uważam, że tradycyjna klapa chanel byłaby bardziej kosztowna, gdybyś porównać wartość detaliczną teraz, ale kupiłem tradycyjną klapę na kilka lat przed torbą dla chłopców, gdy koszty były „rozsądne”.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Lubię torbę Chanel Boy- bordowy jest tak piękny kolor, a także naprawdę jazzuje każdy strój. Oszczędzałem na wieki na tę torbę, a także zrozumiałem, że pragnąłem chłopca w kolorze czerwonym/fioletowym lub szarym, więc czekałem miesiące aż do jej odkrycia. Kiedy to zrobiłem, odłożyłem pieniądze, więc rzuciłem się na to. Musisz szybko poruszać się sezonowymi kolorami!

Jeśli chodzi o praktyczne wykorzystanie, podoba mi się mój szybki bandouliere, który jest moją codzienną zimową torbą, a także moją niekończącą się torbą. Oba są doskonałą pracą worki na koni.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? W wieku 22 lat, a także była to nieco czarna torba na ramię Dior, którą dostałem jako prezent od byłego. Nie pamiętam o tym, jak to już dawno zostało przerwane. Trzymam go w mojej kolekcji, mimo że nie korzystałem z tego od wielu lat, cóż, zakładam, że jestem emocjonalny, ponieważ był to pierwszy „drogi” produkt, jaki kiedykolwiek posiadałem.

Czy jest konkretna torba, którą chcesz kupić następny? Chciałbym jeszcze jednego Chanel Boy w innym kolorze, jednak szczerze wierzę, że nie jestem gotów już częścią zatrzymać tak dużej ilości pieniędzy na torbie. Dostałem swój bordowy jeden w 2017 roku, prawda? Uważam, że koszty osiągnęły teraz absurdalne wysokości, a także nie mogę ich potwierdzić. Jestem stosunkowo praktyczny ekonomicznie, a także uważam, że priorytetowo rozstrzygnęłabym nadpłatę kredytu mieszkaniowego niż torba o wartości 4 000 funtów!

Mówiąc to, jestem bardzo otwarty na wyrzucanie torby wokół znaku 2 000 funtów, a także patrzę na torebkę z puzzli Loewe od kilku miesięcy. Przeprowadziłem badania badawcze (oceny na YouTube głównie haha), a także uważam, że można by było doskonałego dodatku do mojej kolekcji. Wyglądają, jakby działałyby dobrze jako codzienna torba robocza, a także otrzymałbym mały rozmiar w modelu wielolarowym. Wychwyciłby moją kolekcję, która jest głównie neutralna.

Ponadto torby Louis Vuitton na Go niedawno przykuły moją uwagę- nie lubiłem ich początkowo, jednak naprawdę się na mnie wyrosły, więc mogę zapewnić, że niektórzy też wierzyli…

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Mój niekończący się. Moja mama kupiła to dla mnie jako prezent urodzinowy, a także mieliśmy doskonały dzień w Londynie razem na lunch, a następnie do sklepu na Bond Street. W tym samym czasie kupiła sobie Alma BB w monogramie. Zawsze wierzę w ten miły dzień, kiedy na to patrzę.

Większość moich toreb zaoszczędziłem dla siebie, a także może zająć miesiące, aby zaoszczędzić na jednym, więc nie mam sentymentu dokładnie jednak poczucie dumy, gdy wykorzystuję ich zrozumienie, że zapłaciłem im sam.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie to, jak jesteś traktowany? Uważam, że określone obszary Londynu mogą być raczej snobistyczne, więc w sklepach takich jak Harrods, a także w Selfridges, być może jesteś traktowany znacznie lepiej, jeśli „spojrzysz na część”, a także masz chanel na ramieniu. Jednak w mieście, a także Canary Wharf Neverfulls. Speedys, a także torby morwy są tak typowe, że jest to norma, a także ludzie nie dają mu drugiej myśli.

Moi dobrzy przyjaciele rozumieją, że torby to „moja rzecz”, tak dobrze, jak zawsze je lubiłem, więc mogą stwierdzić „och, czy to Louis Vuitton?” Jednak rozmowa nigdy nie idzie dalej, ponieważ tak naprawdę nie przeszkadzają. Naprawdę nigdy nie zapewniłem tego problemu, który uważa się za szczery? Wierzę, że czyjeś zrozumienie ciebie jest szybko rozwijane dokładnie na tym, jak z nimi rozmawiasz, więc jeśli jesteś dobrze wypowiadany i przyjazny, najprawdopodobniej przynosi większą wagę niż torba na ramieniu. W dzisiejszych czasach istnieją niezliczone designerskie torby, więc jeśli nie jesteś tak naprawdę „w” torebki, najprawdopodobniej opierasz swoje zrozumienie na kimś na podstawie jego ogólnego wyglądu, a także nie pojedynczego czynnika.

Zakupy

Jak często kupujesz nowe torby? Teraz może kiedy rok? W tym roku była to tęczówka morska, którą dostałem w lutym.

Niedawno dostałem mój roczny profit, a także było to trochę więcej, niż się spodziewałem, więc uważam, że wysypię jego część w kierunku torby, najprawdopodobniej torby Loewe, którą mogę dostać na początku przyszłego roku. Jeśli wszystko świetnie z Covid19, to mama, a ja planuję wycieczkę do Paryża następnej wiosny, więc miło byłoby to kupić. Pracuję z domu od marca 2020 r., A także prawdopodobnie przez resztę roku, więc nie jest tak, że w tej chwili żaden rodzaj moich toreb jest bardzo wykorzystywany!

Które sklepy najczęściej się regularnie? Louis Vuitton, odkrywam, że personel jest znacznie bardziej przystępny niż Chanel. Jestem fanem ich małych produktów skórzanych, a także szalików, a także wszystkich moich akcesoriów. Dostałem serape w POMME D’AMOUR na moje urodziny w okresie LV.
Lubię też wędrować po hali worku po sobie tylko po to, aby uzyskać ogólny przegląd wszystkich marek, a także tego, co mają w magazynie.

Czy kiedykolwiek kupujesz torebki używane? Gdzie kupujesz używane? Nie, nie mam. Jednak nie jest to jednak przeciwko temu, jednak nie jest to coś, co kiedykolwiek zrobiłem.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Niezwykle czasami. Moje przyrodnie rodzeństwo niedawno zaoferowało mi w serwisie eBay, mój stary LV Hampstead MM, którego ledwie kiedykolwiek użyłem. Był to prezent od byłego, jednak jest to najwyższy uchwyt, a także odkryłem, że jestem zdecydowanie bardziej kobietą z torbą na ramię, więc nigdy nie sięgałem. Zapewniłem jej obniżenie dochodów. Kilka lat temu również zaoferowała mi również starą masę morską Bayswater. Ogólnie rzecz biorąc, nie, nie jestem, ponieważ teraz jestem starszy (i kosztuje droższy), zwykle wierzę bardziej ostrożnie przed zakupem torby.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić więcej toreb? Nie presja ze strony społeczeństwa jednak często szukam nowych kolekcji, a także wierzę: „och, podoba mi się, naprawdę chciałbym to kupić”, jednak mam surowe zarobki jednorazowe, aby przejść do toreb, więc muszę wierzyć również ostrożnie jako dokonuj świadomych wyborów.

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? To nigdy nie jest dla mnie rozważenie. Kupuję torebki, ponieważ je lubię, a także ich wykorzystam, ponieważ chcę je odwrócić, a także zarabiać pieniądze. Zarobiłem pieniądze na torbie Hampstead, która niedawno była jednak na serwisie eBay.

Kto wpływa na twoje decyzje zakupowe? Moja mama lubi również torby, ponieważ czasami możemy wysyłać sobie linki stylów, które naszym zdaniem mogą się spodobać. W przeciwnym razie zakładam, że po prostu widzę ładne torby, gdy Purseblog prezentuje nowe kolekcje lub szukam witryn, a także coś przyciąga moją uwagę.

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Zupełnie nie. Ponieważ kupuję nową torbę tylko wtedy, gdy rok nigdy nie ma żadnej spójności z tym, kim jest mój SA. Odkrywam, że są one przyjazne ogólnie, szczerze mówiąc, nie wierzę, że jakikolwiek rodzaj SA jest szczery, ponieważ ich zadaniem jest motywowanie do wydawania pieniędzy w sklepie. To mnie jednak nie zniechęci, ponieważ przeprowadzam swoje badania z wyprzedzeniem, a także ogólnie wchodzę do sklepu z konkretną funkcją kupowania określonego produktu, a ich punkt widzenia mnie nie kołysze.

Dlaczego lubisz robić zakupy, poza uzyskaniem czegoś nowego? Czy to płytkie stwierdzenie, że miło jest mieć miłe rzeczy? Jeśli pracujesz trudno dla swoich pieniędzy, uważam, że można to powiedzieć.
Nie kupuję niezwykle powszechnie, jednak kiedy to robię, ma tendencję do bycia z mamą, a także robimy dzień (ona nie jest online w Londynie, więc widzę ją tylko kilka razy w roku) Oprócz lunchu itp. Odkrywam, że radzenie sobie z tłumami żmudne, a także moja tolerancja opuściła się, gdy się starzeję, więc nie robię już zakupów. Próbuję PRevent gorączkowe lokalizacje, podczas gdy Covid19 wciąż szaleje.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Na szczęście nie!

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Głównie mnie. Moja mama kupiła mi mój niekończący się prezent, a także ex kupił mi kilka toreb, które miałem w przeszłości, które nie są częścią mojej obecnej kolekcji.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? To zależy. W ostatnich latach odłożyłem na bok, powiedzmy, 100 funtów miesięcznie za torbę, a także pokładałem ją kilkaset funtów, jeśli dostanę zalet, a następnie wyrzucam, gdy odkryję odpowiednią torbę. Moje podejście ma tendencję do bardziej zdeterminowanej teraz, gdy mam pożyczkę mieszkaniową do zapłaty. W przeszłości byłem bardziej impulsywny, gdy moje zobowiązania pieniężne były mniejsze.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Nie. Uważam, że większość podrobionych produktów wygląda fałszywie.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie, ponieważ obecnie jestem singlem. Kiedy byłem młodszy, mój tata wykorzystał się do nie zgadzania się na koszt kilku moich produktów, więc dostałem mu mówienie. Jest jednak bardzo ciasny, a kosztuje pieniądze na absolutnie wszystko, nawet jeśli torba miała 20 funtów, narzekałby, że mógłbym ją odkryć za mniej. Nie wierzę, że to czyjeś biznes to, co wydają pieniądze- to pieniądze w banku, a nie na kartę historii kredytowej, a także mam inne oszczędności, więc jeśli chcę wyleczyć swoje bezpłatne pieniądze na coś ekstrawagolu, to będę .

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Naprawdę nic? Przepraszam, nie ma tutaj żadnego odwrotu.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? Nie. Wierzę, że jestem rozsądny. Mam sześciomiesięczny fundusz ratunkowy, a także co miesiąc wkładam przyzwoitą część emerytury, a także w tym roku nadpłatę pożyczki mieszkaniowej dzięki brakowi kosztów podróży z powodu pracy w domu (srebrna podszewka Covid19), więc czuję, że czuję Rzeczy są świetne ekonomicznie tak samo, jak mogę potwierdzić nową torbę, jeśli za to zaoszczędzę.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Nie, tak naprawdę- torebki to moja jedyna pasja. Używałem również butów, a także mam kilka projektantów, jednak nie kupiło żadnego rodzaju od lat, odkąd się nimi opiekowałem, a także wszystkie są w świetnym stanie. I tak i tak zimą są wszystkie buty w Londynie.

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Po prostu dbanie o zakupy, a także uważnie uwierzyć przed wyłuszeniem. Naprawdę wierz o to, ile wykorzystasz produkt, a także nie czujesz presji na zakup go, chyba że jesteś w 100% pewien, że ci się podoba. Pamiętaj, jeśli przegapisz torbę, na którą miałeś oko, będzie coś w następnym sezonie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *