Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Reed Krakoff opuszcza trenera, aby skupić się na własnej marce – Co dalej dla obu marek?

Reed Krakoff opuszcza trenera, aby skupić się na własnej marce – Co dalej dla obu marek?

W ciągu ostatnich kilku sezonów, oferty wyrobów skórzanych trenerów stały się siłą, z którą należy się liczyć. Jasne, marka od dawna jest popularna za jego niedrogie torebki i akcesoria do zadaszonych logo, ale z późno, jego skórzana gra była taka na bieżąco, że nie mogę nawet wyliczyć czasy, które słyszałem, jak mówią ludzie : “Zwykle nie jestem fanem trenera, ale zabiłbym, żeby ta torba”. Teraz wygląda na to, że obaj mężczyźni, którzy doprowadzili do tej trajektorii w górę opuszczają firmę. Wczoraj, damska nosić codziennie poinformowały, że trzcina Krakoff opuszcza swój post jako prezydent i główny oficer kreatywny w połowie 2014 r.; Przewodniczący i CEO Lew Frankfort ogłosili wcześniej swój odejście na początku 2014 roku. Więc co jest przed Krakoffem i może trenować obecny pęd bez kadry kierowniczej, tworząc to?

Kiedy uważasz status instant-hitowy eponimowej linii Krakoff, być może jego wyjazd z codziennego zaangażowania w trener (odgrywa rolę konsultanta w firmie, dopóki jego oficjalne wysyłanie) nie jest tak szokujące, jak się wydaje. Reed Krakoff jest teraz pełnoprawnącą marką, a WWD donosi, że wyjście Krakoffa z autokarów jest w dużej mierze spowodowane przez jego pragnienie spędzenia większego czasu na rozwijaniu własnej firmy w uznanym na całym świecie źródło towarów luksusowych, w tym dodatek biznes męska. Krakoff z pewnością wydaje się mieć mnóstwo pokoju.

Wydaje się również, że Krakoff, marka, prawdopodobnie nie będzie nadal rosła w autokaru, który obecnie jest właścicielem. Wśród opcji, o których wspomniał, sprzedaje firmę do inwestora, który zachowałby trzcinę jako kreatywny mięsień marki, a dzięki sukcesowi, że marka Reeda miała do tej pory, trudno jest myśleć, że RK nie będzie miało mnóstwo zalotników korporacyjnych, którzy mają takie samo oko na ekspansję, jak Krakoff.

To oczywiście opuszcza trenera. Marka ma już dyrektor generalny w skrzydłach, aby zastąpić Frankfort, ale wciąż szuka kreatywnego dziedzicy Krakoff, więc trudno jest spekulować na tym, co może przyjść dalej za torby firmy. Dzięki silnej wydajności działu akcesoriów, pomyślał, jeden wyobraża sobie, że jest mało prawdopodobne, aby była dramatyczną zmianą. Jako klient, co masz nadzieję, że zobaczysz z marki?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *