Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby bags Porównując facetów Senreve Mini Maestra i Maestra

Porównując facetów Senreve Mini Maestra i Maestra

, jestem podekscytowany! Pamiętasz, kiedy przejrzałem moją torbę Senreve Maestra i podzieliłem się, jak bardzo mi się podoba? Działa naprawdę dobrze jako torba na co dzień – to torba do pracy, torba na mamusie lub po prostu torbę do noszenia wszystkich codziennych potrzeb. Nadal go nosziłem i wykorzystywałem od miesięcy – nie ma transferu kolorów i jestem pod wielkim wrażeniem tego na białej torbie. Kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy torby Senreve, podzieliłem się, że mini Maestra również była w jej metodzie, a Senreve był na tyle uprzejmy, aby wysłać mi tę torbę do porównania z większym rozmiarem.

Cóż, mogę teraz stwierdzić, że jestem nawet o wiele bardziej jak w Senreve Mini Maestra niż większy rozmiar! W miarę jak Millie się starzeje, jest niewątpliwie cięższa i jest o wiele bardziej do zarządzania, ponieważ zawsze chce być w ruchu, a ja nie muszę zawsze nosić ze sobą tak wielu produktów. Jest taka ciężka i jeszcze nie chodzi, więc zwykle noszę ją w miejscach i potrzebuję torby, która jest zarówno lekka, ale niesamowicie funkcjonalna. Wejdź do Mini Maestra – ta torba jest dla mnie teraz idealna!

Czasami uważam, że Maestra jest nieco duża, gdy nie potrzebuję całej dodatkowej przestrzeni, więc mini maestra jest najlepsza (właściwie Senreve, może potrzebujemy średniej wielkości, ponieważ nosę i to też). Wnętrze ma wiele konfiguracji organizacyjnej – łącznie siedem przedziałów. Wyściełany przedział z tyłu torby pasuje do iPada Mini, ale używam go do pieluszek, małej paczki chusteczek i śmietany. Istnieją cztery małe kieszenie rękawowe, które kształtują iPhone Plus, wraz z dodatkową większą kieszenią na zamek błyskawiczny dla innych luźnych przedmiotów; Właśnie tam trzymam Epipen Millie, środki dezynfekcyjne i jej inne niezbędne produkty, z których nie dotarłem przez cały czas.

Zewnętrzna część torby ma dokładnie takie same szczegóły jak większy rozmiar, po prostu skurczył się. Jest przednie zamknięcie klapy z paskiem kołnierza. Szybko szybko się otwierasz i zamykając torbę i zazwyczaj nie pękam przedniego pasa, ale jest to magnetyczne, więc zapinanie, to nie jest trudne. Podobnie jak inne torby Senreve, wnętrze jest wyłożone jasnoniebieskim mikro-suede, który jest lekki i lekki, co oznacza, że ​​możesz szybko znaleźć to, czego szukasz. Tył ma zewnętrzną otwartą kieszeń, ale w mniejszym rozmiarze jest to równie niewiele, aby wykorzystać bardzo wiele. Podobnie jak wszystkie inne torby Senreve, możesz nosić tę torbę na wiele sposobów: na ramię, na ramieniu, krzyżowym lub plecaku, ponieważ podwójne paski są łatwe do dostosowania i zmiany metody noszonej torby, ale zawsze wybieram Dla nad-ratownika lub crossbody.

Jeśli chodzi o skórę, jest takie dobre! Torba jest w 100% wyprodukowana we Włoszech, aspekt, który zespół Senreve szczyci się, a skóra na tej torbie jest włoską wodoodporną skórę. Jest niesamowicie solidny i trwały (odporny na zarysowanie), ale wciąż miękki w dotyku i ma gładki wygląd. Jeśli chcesz wyczyścić torbę, po prostu wytrzyj wilgotną szmatką – bez mydła. Tak doceniam, że naprawdę mogę wykorzystać te torby, a nawet wybrać jasne kolory, ponieważ wiem, że nie będą nosić szybko – ten kolor rumieńca jest równie dobrze, aby wyrazić słowa.

Natychmiast przyciągnęło mnie Senreve, ponieważ torby wyglądają nowoczesne, nowe i czyste, i bardzo podoba mi się to, jak pasjonujący duet, który ustanowił markę w stosunku do swoich toreb. Czyste linie na każdej torbie sprawiają, że estetyka jest silna, ale to użyteczność i wydajność umieszcza dla mnie te torby w kategorii niezbędnej. Zawsze najbardziej podobały mi się Senreve Maestra, a teraz, kiedy mam jedno i drugie, mogę śmiało stwierdzić, że te torby są naprawdę, naprawdę, naprawdę dobre. Jeśli potrzebujesz czegoś większego i chcesz nosić laptopa do pracy, wybierz oryginalną Maestrę, ale jeśli możesz wybrać o wiele bardziej kompaktową torbę, mini jest dla Ciebie.

Kupuj Maestra za 995 USD i Mini Maestra za 695 na Senreve.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *