Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Celebryty pielgrzymkowe do Paryża, Londynu, a także Craig’s z torbami z Prady, Louis Vuitton, a także Beyond

Celebryty pielgrzymkowe do Paryża, Londynu, a także Craig’s z torbami z Prady, Louis Vuitton, a także Beyond

między długimi, ekstrawaganckim weekendem wakacyjnym, a także jednym szczególnie znanym świętowaniem w Londynie, wszyscy jesteśmy przygotowani W tym tygodniu wybiera torbę celebrytów. Gwiazdy musiały doświadczyć dokładnie tych samych oburzeń w świątecznych podróżach, co reszta z nas: tłumy terminalu lotniczego, długie linie dla wybitnych restauracji, a także nadmiar ludzi z kamerami. Jednak robią to z potencjalnie większym rozmachem niż większość, a także sporo Louisa Vuittona.

Ava Phillipe
Oto Ava Phillipe, dziecko Reese Witherspoon, przynieś jasną różową tradycyjną torbę klapową na Flight Terminal En ścieżka do Paryża z jej rodziną. Za chwilę zobaczymy jej mamę. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Greta Gerwig
Greta Gerwig pojawiła się na naszym radaru w torbie przed dzisiaj, jednak już czujemy jej gust w torbach. Właśnie tutaj idzie do Siriusxm, aby porozmawiać o swojej nowej filmie Bird Bird with ciemną torbę Gabriela Hearst Nina. [Uwaga redaktora: Kobieta ptak jest fantastyczny, jeśli wierzysz o to! -Amanda]

Hailey Baldwin
Mała torba Hailey Baldwin’s Givenchy Nightingale jest całkiem urocza, jednak poświęć nam chwilę, aby podziwiać jej czarny kombinezon z golfem. Kupuj torbę Givenchy Mini Nightingale przez Farfetch.com (1295 USD)

Naomie Harris
Naomie Harris przyniosła to sprzęgło Louis Vuitton (jeszcze go nie było, więc nie jesteśmy pewni jego precyzyjnej nazwy) na uroczystość Louis Vuitton X Vogue w Londynie. To wydarzenie świętuje nową książkę dla dzieci Michaela Robertsa, Gingernutz, która jest opowiadanie wspomnienia Grace Coddington, jednak z orangutanem. prawdziwa historia.

Księżniczka Beatrice z Yorku
Oto księżniczka Beatrice, która zmierza dokładnie w to samo święto z kobaltową torbą kapituzin Blue Louis Vuitton. To była wyjątkowo dobrze uwięziona święto książki dla dzieci mody. Kupuj torbę Louis Vuitton Capucines przez Louis Vuitton (5600 USD)

Rebel Wilson
Rebel Wilson uczyniła swoją obowiązkową pielgrzymką celebrytów do Craig’s z czarną torbą na kłódkę czaszki Alexander McQueen. Kupuj torbę Padlock Alexander McQueen przez Neiman Marcus (1345 USD)

Reese Witherspoon
A oto Reese Witherspoon na drugim końcu tej podróży domowej do Paryża z torbą Louis Vuitton Mon Neverfull. Kupuj torbę Louis Vuitton Mon Neverfull przez Louis Vuitton (1790 USD)

Sienna Miller
Wreszcie, oto Sienna Miller, zmierzająca na śniadanie ze swoim dzieckiem w West Village. Przyniesie nową torbę Prady, którą oczekujemy od ponad kilku choinek w tym sezonie. Kupuj zasady Prada przenoszone za pośrednictwem Farfetch.com (2220 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *