Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Motywacja w stylu „Hunger Games” daje elegancki fanny paczka

Motywacja w stylu „Hunger Games” daje elegancki fanny paczka

, najprawdopodobniej słyszałeś, że Hunger Games: Catching Toinate przeszło jak gangbusters w kinach w długi weekend, a także ustawiaj wszystkie rekordy W listopadzie. Ponieważ Igrzyska Hunger są częściowo osadzone w świecie spektakularnego bogactwa, moda zaczęła się dość wyraźnie wyróżniać w filmie, projektant kostiumów Landing Trish Summerville bardzo zainteresowanie . Oczywiście, kiedy kolekcja się uruchomiono, poszliśmy bezpośrednio do torb, a także znaleźliśmy… Finansowanie Couture by Trish Summerville Back?

Główna postać opowieści, Katniss Everdeen, jest mało prawdopodobną bohaterką, która musi walczyć o swoje życie w dystopijnym bitwie Royale, która stawia ją przeciwko agentom z innych terytoriów na jej kraju. Katniss pochodzi z najbiedniejszego obszaru, a także wykorzystuje swoje umiejętności jako łucznika do przetrwania. W tym kontekście nierówna, bez użycia rąk torba pasowa miałaby duży sens; Po prostu nie jestem pewien, czy ma to sens w jakimkolwiek innym kontekście, zwłaszcza kontekst mody z wysokiej klasy. Byłbym o wiele bardziej zainteresowany, aby zobaczyć torebkę opracowaną na zdjęciu lokalnego stolicy, takiego jak Effie Tajbelet, z jej przesadnymi smakami, a także wyjątkowo kompleksowymi zespołami. Oczywiście taka torba najprawdopodobniej pojawiłaby się jak każdy typowy kawałek Dolce & Gabbana.

Podnieś tę torbę na pasek dla wszystkich potrzeb sportowych, a także przetrwania w Net-A-Porter za 225 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *