Getas Quilting Studio Świeże pomysły na kołdry i torby Uncategorized Oscar de la Renta Taylor Bag

Oscar de la Renta Taylor Bag

Jedna z ostatnich torebek Oscara de la Renta, które omówiliśmy na Purseblog (inne niż podsumowania pokazów mody). temu. Przepraszamy dla was wszystkich za pozostawienie Oscara de la Renta z naszej witryny i przeprasza sam Oscara, ponieważ cię kochamy! Teraz nadszedł czas na ponowne wprowadzenie do torebek Oscara de la Renta i nadchodzi w idealnym czasie. Ponieważ kilka lat temu nie pamiętałem tak bardzo, jak teraz kochałem jego kolekcję akcesoriów, więc teraz mogę zachwycić jego kreatywne geniusz.

Dzięki łatwemu designowi, luksusowym materiałom i eleganckim wykończeniu, torba Oscar de la Renta Taylor przykuła naszą uwagę.

Każdy potrzebuje dobrej torby na co dzień, jest to coś, o czym często mówimy na temat Purseblog i skupiamy się na naszych czytelnikach. Kiedy dostaję e -maile z pytaniem o to, jaką torbę powiedziałbym komuś, żeby kupił, to naprawdę zależy od tego, czego potrzebujesz. Taylor pasuje do definicji codziennej torby do noszenia i klasycznego. Istnieje wiele wersji Taylora, w tym piękna egzotyczna strusiowa skóra, której można używać nie tylko przez wiele sezonów, ale także wiele lat.

Jeśli chcesz dodać codzienną torbę do swojej garderoby, wybrałbym Taylor Deerskin. Wszystkie torby Taylor mają ręcznie wykonane uchwyty, które absolutnie uwielbiam. Skręcony uchwyt, wykonany ze skóry i łańcucha, dodaje idealną przerwę w łatwym projekcie. Ostatecznie umowa z dodaniem stylu bez nadmiernego modnego. Ciało torby jest łatwe i przestronne. Wewnątrz znajdziesz podszewkę logo, kieszeń na zamek i kieszeń na telefon komórkowy.

Dostępne są w deserku, biały, czerwony, czarny i brązowy. Istnieje również wersja płótna, która idealnie pasuje do trendu naturalnych materiałów. I oczywiście jest struś, który nie mogę powiedzieć nic innego niż jest wyjątkowo wspaniały. Dwie ostatnie wersje Taylora obejmują Python i naprawdę interesującą golfową wersję jambskin haftowaną mozaicką. Wymiary są również zgodne z idealną torbą na co dzień, mierzącą 16 ″ W x 11 ″ H x 5 ″ d. To, do czego sprowadza się, to, który materiał/kolor torby Oscar de la Renta Taylor jest dla Ciebie najlepszy.

Osobiście uwielbiam wersję Czerwonego Deserskina, ponieważ czerwony jest kolor trudny do idealnego, a Oscar wybrał cień, który jest całkowicie bezczelny.

Wszystkie są dostępne za pośrednictwem Oscar de la Renta Online. Canvas 1690 USD, Deerskin 1 590 USD, haftowane 2190 USD, Python 2950 USD i struś 5450 USD.

Deerskin (biały) – 1 590,00 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *